ZAMANI YAKALA!

  w w w . b a g d a t c a d d e s i . n e t

Anasayfa | Cadde Projesi | Cadde Team | Önerileriniz | Club Cadde | Foto - Arşiv | Reklam | E - M@il

S A Ğ L I K   |   M Ü Z İ K   |   S İ N E M A   |   M O D E L   |   B O R S A   |   O T O M O B İ L   |   G A Y E T N E T   |   R E H B E R

   
 

REHBER

- Yeme & Içme
- Giyim
- Spor
- Sağlık
- Eğitim
- Dekorasyon
- Güzellik Ve Bakım
- Diğer


Bağdat Caddesi'ndeki Firma Sahipleri Buraya! 


E- mail Adresinizi Ekleyin!
Adınız
E - Mailiniz
Görüşleriniz
E-mail Listemize Katılmak için Tıklayınız!


Cadde'nin Tarihi

Bağdat Caddesi'nin tarihi

Yukarıdaki fotoğraf 1930 yılında Cadde'den. büyük hali için üzerine tıklayınız. Cadde'nin adını nasıl aldığını ve geçmişi nasıl bu hale geldiğini merak ediyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun! tıklayınız!

 

Cadde'den haberler

Editör'den
Türkiye'nin resmidir... (BBG) Detaylar!
 

Sizin T-Shirtleriniz! Updated!

Yeni modanın trendi Raglan Kollu T-Shirtler sitemize eklendi. İster istediğiniz imajı bize mail ile gönderin biz basalım, ister sunduklarımızdan seçin, size özel T-Shirt'ünüzü yaratın başlayın!

Fenerbahçe sen çok yaşa!

Pazar günü akşamı Fenerbahçe'li taraftarların kutlamaları ile Cadde iptal oldu! Her taraf sarı-lacivertti. Yakında sitemizde o gün ile ilgili görüntüleri bulabilirsiniz!

CLUB CADDE AÇILDI! Cadde'den herkesin katılabileceği yeni Club artık online! Join the Club!

NE EN İYİ NERDE YENİR? 

Madem İstanbul'lusunuz bunları bilmeniz gerekiyor! Detaylar!Sitemizden haberler!

Yaz için öneriler, Cadde'de gözlük modası, 2001 makyajı, kokulu mayolar, modacılar internette, kristal kaç modası, Jennifer LOPEZ tarzı, Dövme yine rövaşta! Tıklayın! Haftanın filmleri yeni fragmanlar, American Pie 2, Angel Eyes, Swordfish, Hollywood Grevde, yenil filmler! Savaş AY'a ithaf olunur!!!   Tıklayın!

Mariah el değiştirdi, Eminem yine olaylı, Malmsteen geliyor!, Dido'dan Britney'e, Eminem Cosmo'da, Santana ile Michael JACKSON birlikte, Coca-Cola Aguilera ile anlaştı,  Tıklayın! 

Gazcılara tuzak mı? teşvik mi?, 1.basamak modifiye, filtre tuning, katalizör, BMW'den kısa kısa, yeni Honda Civic Sedan'ı inceledik, Ceza Puanları artık internette, hangi havada hangi lastik Tıklayın! 

Doğrular ve yanlışlar, gençleri yurtdışına eğilimleri, Eray'ın (BBG) hastasıyım, başarı ve iç motivasyon, beden dili,  Cadde'deki çöp kutuları, problemli insanlarla iletişim, Tıklayın!

Dövmenizden kurtulun, güneş zede olmayın, Akdeniz diyeti ile yaza sağlıklı girin, hafif ve yoğun 2 farklı program, kafein hakkında, cinsellikte heyecan, kilo vermenin minik sırları,   Tıklayın!

İşte Oscar ödüllü Julia ROBERTS. Geçen hafta Charlize THERON vardı!! Şeytanın avukatındaki başarısından sonra şimdi De Niro ile yine beyaz perde de! Tıklayın!

Sting ve Nick CAVE İstanbul'da, H2000 Festivali, Cannes Film Festivali, 29. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, Gençlik Günleri, Müzikte Yılın Adamı, Uluslararası Grafik Tasarım Yarışması,  Tıklayın!

Grafi2000'den flash yarışması, Hotmail'in Türkçe'si, Napster MS ile masaya oturuyor, PC ile gelen sırt ağrıları, MP3dancer,  Monitör ayarlarınız sağlıklı mı?- internette bedavacılık dönemine son, P4 1,7 GHz piaysada,  internetin etik kuralları açıklandı, bir web turuna ne dersiniz, Türkiye'nin en büyük kütüphanesi, en iyi banner yarışması, Win XP 14 Mart'ta çıkacak! Koç'tan E - Learning 15$'lık isim tescili aslında tuzak mı? Mouse, klavyenizi doğru kullanıyor musunuz? En çok download edilen programlar. Tıklayın! Yurtdışı eğitimde adaptasyon için altın kurallar, Neden Fransa?, öneriler, Üniversite Bölümleri Tanıtımı, AOBD nedir?, Green CARD ile ilgili tüm merak ettikleriniz, AFS, Fransa'daki üniversitelerin tam listesi, ÖSS Sınavı hakkında bilgiler, Les Sınavı için başvurular başladı, Yökten yurtdışında doktora, öğrenci vizeleri ile ilgili tüm bilgiler, Fransa'daki eğitim sistemi, ülkelere göre yurtdışı masrafları karşılaştırılması, TOEFL Sınavları, ABD'de not sistemi ve Genel Esaslar Toefl ve GMAT sınavları,  Tıklayın!

 

 

 

 

Designed & Content by powered by

All rights reserved  by Design Studio © 1998-2000


 Giriş sayfası yap
 Sık kullanılanlara ekle

Bölümümüz oyunlarla YENİLENDİ!Club Cadde e-groups'a Katılmak için Tıklayın!


E-Store'dan sizin için seçtimiz ürünleri görmek için buraya tıklayınız!


Söyleşi ve Röportajlarımız

Ata DEMİRER (yeni)

Ayşin ve Jess Detay!

Öykü Detay!

Aslı Detay!

Turgut Yoğurtçu Detay!

E - Mania Detay!

Arto Detay!


Kaçış Planı
Bir pazar günü Cadde'de nasıl geçer? Sizin için biri günü planladık. Burada!

FOTO - ARŞiV
Yenilendi! Birbirinden güzel 70 'e yakın foto sizleri bekliyor.! Mutlaka Görün!